<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

قوانین و مقررات


کلیه اصول و رویه های پیگیر منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قوانین شرکت تجارت الکترونیک پارسیان (تاپ) و کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. پیگیرحق اصلاح و تغییر شروط این توافقنامه را کلا یا جزئا داراست و باید شروط اصلاح شده یا تغییر یافته را از طریق سایت اعلام نماید. استفاده کاربران بعد از تاریخ موثر (تاریخ قابل اجرا) به معنی پذیرش هرگونه تغییرات است .برای تسهیل دسترسی کاربران، پیگیر پیوندهایی را به سایت های دیگر ایجاد نموده است. به منظور اتصال به این سایت ها لازم است ابتدا شرایط استفاده از آن مطالعه شود، پیگیر در قبال محتوای موجود در این سایت ها هیچ گونه مسئولیتی ندارد.

پیگیر از طریق روشهای استاندارد مانند اکثر وب سایتها، به طور خودکار زمانی که شما وارد سایت می شوید آدرس سایتی را که از آن می آیید، اطلاعات صفحاتی از وب سایت که مشاهده نموده اید، آی پی آدرس، نوع مرورگر، سیستم عاملی که استفاده می کنید را دریافت می کند، که این عمل شناسایی علایق مشتریان و افزایش رضایت مندی کاربران از وب سایت را در پی خواهد داشت

کاربر از هر طریقی (ایمیل ،تیکت ها) که با پیگیر ارتباط برقرار کند، پیگیر خلاصه ای از این ارتباطات را در حساب کاربری وی با هدف ارتقاء سرویس دهی به کاربران، نگهداری آمار و جلوگیری از کلاهبرداری و سوء استفاده های احتمالی از کاربران نگهداری می کند

پیگیر عدم بروز اشکال یا قطعی در صفحات اینترنتی این سایت را تضمین نمی نماید. کاربر بدین وسیله موافقت می نماید که در صورت بروز مشکل در استفاده از خدمات سایت، مسئولیتی متوجه پیگیر نمی باشد

پیگیر ممکن است محدودیتی را برای مقدار پولی که استفاده می کنید یا تعداد پرداخت هایی که ممکن است در یک دوره زمانی اجرا شود، اعمال کند و این تغییرات را از طریق سایت یا نرم افزار به اطلاع کاربران می رساند.

اگر شما از طرف یک سازمان، شرکت و یا موجودیت دیگری اقدام به ایجاد حساب کاربری نمودید، می بایست (الف) شما در آن موجودیت سهیم باشید (ب) نشان دهید و تضمین کنید که شما دسترسی و اجازه کامل به مقید کردن موجودیتی که از طرف آن حساب کاربری ایجاد کرده اید را دارید و قوانین و مقررات این شرایط استفاده را آن موجودیت رعایت خواهد کرد.

پیگیر تحت قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت می نماید، لذا فعالیت هایی که جزء مصادیق پول شویی و یا انتقال وجه به هر طریق با استفاده از نرم افزار پیگیر که خلاف قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران و خارج از قوانین و مقررات بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران و تمامی موارد منع شده در قانون جرائم رایانه ای کشور باشد، غیر قانونی بوده و فرد خاطی به مراکز و نهاد هایی که مسئول پیگیری جرایم سایبری و مالی هستند ارجاع داده می شود و عواقب و جریمه های مربوطه به طور مستقیم تحت مسئولیت فرد خاطی می باشد.

در صورتیکه کاربر به هر طریق خارج از این مقررات و سیاست حفظ حریم خصوصی عمل نماید پیگیر این حق را برای خود محفوظ می داند که بدون اطلاع قبلی حساب کاربری او را متوقف و تا تصمیم گیری نهایی مبالغی که در حساب پیگیر مربوط به کاربر متخلف شارژ شده است را نزد خود نگهداری نماید.

وجه اعتباری که شما در پیگیر به عنوان موجودی اعتبار از طریق درگاه پرداخت بانکی و تحت قوانین بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران شارژ می نمایید در حساب کاربری شما نزد پیگیر محفوظ خواهد بود و شخص دیگری اجازه دسترسی به اطلاعات حساب شما و یا تراکنش های انجام گرفته در پیگیر را نخواهد داشت مگر اینکه کاربر شخصا این اطلاعات را در اختیار فرد یا افراد دیگری قرار دهد که در اینصورت خود کاربر مسئول عواقب انتشار این اطلاعات خواهد بود لذا در حفظ و نگهداری اطلاعات حساب خود دقت لازم را به عمل رسانید.

سقف برداشت و حداقل برداشت روزانه در صفحه ی برداشت ذکر شده است. پذیرندگان موظف می باشند برای جابجایی مبالغ بالا حتما با پشتیبانی پیگیر تماس بگیرند و مدارک هویتی درخواست شده را ارسال نمایند.طراحی توسط تیم پیگیر© , تمامی حقوقی محفوظ است . سال 1396